Největší bruska BHCR u FUDY moving
v Praze

Největší bruska BHCR u FUDY moving v Praze

Největší bruska BHCR u FUDY moving v Praze 1024 680 FERMAT Machine Tool

V několika uplynulých dnech jsme předali našemu významnému zákazníkovi, společnosti FUDY moving & INDUSTRY services, s.r.o., náš největší brousicí stroj BHCR 85/4000 CNC. Tato bruska je součástí nejvýkonnější modelové řady BHCR, která nabízí řadu specifických vylepšení. Zejména se jedná o automaticky otočný brousicí vřeteník, díky kterému je možné dosahovat velmi vysoké produktivity.

Bruska BHCR vyrobená pro potřeby našeho zákazníka je také první bruskou, která byla vyrobena s designovou plnou kapotáží zhotovenou ve spolupráci se společností ASTOS Machinery a.s. Na stroji je možné brousit kusy o max. průměru 850 mm, do délky 4 000 mm a při max. hmotnosti do 4 000 kg. Automaticky otočná B osa (brousicí vřeteník) je vybavena kotoučem pro vnější i vnitřní broušení a lešticí jednotkou.

Věříme, že tato bruska hravě splní veškeré požadavky nejen tohoto zákazníka na broušení, ale i speciální požadavky jeho zákazníků. Potřebujete-li obrousit kusy výše zmíněných max. parametrů, neváhejte se obrátit na společnost FUDY moving & INDUSTRY services, s.r.o., která pro Vás ráda takové broušení provede.