Logo FERMAT Machine Tool

Jsme ryze český výrobce obráběcích strojů a našim zákazníkům u nás doma i v zahraničí dodáváme špičkové CNC brousící stroje. Kvalita a přesnost obrábění je pro nás hlavní prioritou, proto klademe důraz na volbu a vývoj veškerých strojních komponent.

Jsme součástí silné výrobní skupiny FERMAT, díky čemuž můžeme našim zákazníkům dodávat stroje za výrazně příznivější ceny a termíny. Všechny stroje jsou individuálně přizpůsobeny dle požadavků zákazníka tak, aby perfektně splňovaly veškeré potřeby výroby. Za více než 40letou historii jsme navázali více než 250 strategických partnerství a naše obráběcí stroje dodali především zákazníkům z desítek zemí všech světadílů.

Jako společnost zabývající se výrobou přesných obráběcích strojů si zakládáme nejen na technologicky vyspělém zařízení, které přesně zapadne do celého Vašeho výrobního procesu, ale i na špičkovém servisním zásahu, který našim zákazníkům poskytujeme kdekoliv ve světě. Uvědomujeme si, že Váš čas je až příliš cenný.

Vizí společnosti FERMAT Machine Tool je být jedním ze světových leadrů ve vývoji a výrobě přesných CNC brousicích strojů ve váhové kategorii 500 – 5 000 kg.

Posláním společnosti FERMAT Machine Tool je poskytovat zákazníkům spolehlivé a přesné stroje a společně tak dosahovat špičkových výsledků obrábění.

Zkušenosti

Sbíráme je, kde se dá. Neustále pracujeme na tom, abychom je mezi sebou sdíleli a posouvali se dál.

Inovace

Věříme, že kdo neinovuje, jako by nebyl. Nejen stroje je třeba inovovat, ale i přístupy a způsoby myšlení.

Kvalita

Raději udělat práci jednou a pořádně, než dvakrát napůl. Za svou práci ručíme, protože nic nehřeje lépe než slova chvály našich zákazníků.