Rozměr, který Vám přesně padne do výroby! Extrémně rychle!

Rozměr, který Vám přesně padne do výroby! Extrémně rychle!

Rozměr, který Vám přesně padne do výroby! Extrémně rychle! 1024 575 FERMAT Machine Tool

Rádi bychom si plánovali výrobu tip ťop a měli každý rok přesně daný počet strojů v jejich přesné specifikaci a každý měsíc maximálně a ideálně rozplánovanou práci. Ale znáte to. Bohužel ne vždy zákazníci koupí přesně v moment, kdy bychom to nejvíc potřebovali, a naopak pak v jiném měsíci přijde zase objednávek hned několik. A tak občas najdeme v naší výrobě malilinkatou časovou skulinku. A co bychom to byli za firmu, kdybychom ji pořádně nevyužili a nezadali do výroby nějaký skladový stroj.

Většinou se jedná o brusku typu BUB E, jak jsme ji nedávno nazvali v jednom z našich příspěvků – stálici našeho výrobního programu! Mezi zákazníky je to velmi oblíbený, menší, jednoduchý, ale maximálně produktivní stroj. Tentokrát ale přišla řada na variantu této brusky, která se tak často nevidí! Brusku BUB E pro Vás nyní připravujeme v rozměru 3000 mm mezi hroty! Konkrétně se jedná o BUB E 50/3000 CNC.

Na univerzální hrotové brusce BUB E 50/3000 CNC je možné brousit kusy o max. průměru do 500 mm, s délkou do 3000 mm a o max. hmotnosti 500 kg. Tento brousicí stroj pro Vás vybavíme řídicím systémem Siemens 828D sl, který máte od nás z výroby jako u všech našich strojů přednastavený na programové cykly pro podélné broušení, zápich, postupný zápich, broušení kuželů, konvex/ konkáv, automatické orovnání brousicího kotouče a další programy, jako např. vnitřní broušení, sonda axiálního ustavení apod., je-li bruska tímto příslušenstvím vybavena. Uložení vřetene je v tomto případě valivé, tudíž umožní brusičům plynule regulovat obvodovou rychlost kotouče v rozsahu 10 – 50 m/s. Bruska je plně krytovaná a vybavena odsáváním mlhoviny z pracovního prostoru, které nám dodává britská firma FilterMist a jedná se o nejvýkonnější řadu odsávání tohoto výrobce. Součástí je také dvoustupňová filtrace z dílny českého výrobce ASTOS Machinery vybavena magnetickým separátorem a papírovým filtrem. Samozřejmostí jsou i skvělé služby, na které jsou u nás už naši zákazníci zvyklí. Doprava a instalace stroje, kvalitní proškolení obsluhy a špičkový servis!

Na brusce nyní tvrdě pracujeme a předpokládáme, že pro Vás bude hotová nejpozději v květnu tohoto roku. Posuňte Vaši výrobu zase o kus dál a napište si o nabídku na tuto skvělou, vysoce přesnou a spolehlivou brusku, kterou u Vás můžete mít opravdu extrémně brzy!