Náš zákazník, náš pán! Dodali jsme další hrotovou brusku BHCR 63/3000 speciálně upravenou na přání zákazníka.

Náš zákazník, náš pán! Dodali jsme další hrotovou brusku speciálně upravenou na přání zákazníka.

Náš zákazník, náš pán! Dodali jsme další hrotovou brusku speciálně upravenou na přání zákazníka. 1024 682 FERMAT Machine Tool

K našemu významnému českému zákazníkovi poputuje další bruska BHCR v rozměrech 63/3000. Vždy se snažíme maximálně našim zákazníkům vyhovět a postavit brusku přesně podle jejich specifických potřeb. V případě společnosti Bonatrans, u které již brousí šest našich strojů, tomu nebylo jinak.

Specifické osazení stroje BHCR 63/3000

Velmi specifickou a konstrukčně náročnou úpravou prošlo vřeteno brousicího vřeteníku. Standardně vřeteno brusky BHCR osazujeme kotoučem o šířce 100 mm. Vzhledem k tomu, že zákazník potřebuje maximálně zrychlit výrobní proces, vybavili jsme mu brusku kotoučem o šířce 210 mm. Dalším prvkem sloužícím k urychlení a zpřesnění procesu broušení je inprocesní měřidlo, které v průběhu broušení i po jeho ukončení kontroluje dosažené průměry. Výrazně se tak ušetří technologický čas broušení. Dále jsme zákazníkovi vyhověli v požadavku na elektromechanické provedení koníka, který je standardně u této brusky hydraulický.

Samozřejmostí u tohoto typu brousicího stroje je automatické vyvažování brousicího kotouče a plné krytování. Aby v pracovním prostoru nezůstával přebytek mlhoviny, je zakrytovaný stroj vybaven  výkonnějším zařízením na odsávání.

Díky neustále se zvyšujícím požadavkům zákazníků na provedení našich brusek se i my jako výrobci můžeme posouvat dál a jsme velmi rádi za každou takovou příležitost, kdy můžeme zákazníkovi maximálně splnit jeho požadavky. Jsme si jisti, že další naše bruska ve výrobních prostorách společnosti Bonatrans jí skvěle poslouží a opět pomůže zkrátit čas broušení.