Pozvánka na MSV 2016 v Brně

Pozvánka na MSV 2016 v Brně

Pozvánka na MSV 2016 v Brně 1024 768 FERMAT Machine Tool

Rádi bychom Vás pozvali na již v pořadí 58. Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV), který se uskuteční ve dnech 3.-7. 10. 2016 v Brně, kde budeme přítomni v pavilonu P, stánek 008.

Tento rok přivezeme na MSV model našeho nejnovějšího brousicího stroje BHM 50/2000 CNC, který je v současné době tvořen uměleckou rukou pana Ing. Jaromíra Chmelaře. Na následujících fotografiích se můžete podívat, jak takový stroj vzniká. Finální podobu modelu představíme až na veletrhu v Brně, takže se za námi určitě zastavte.

Pokud nebudete na MSV v Brně, sledujte alespoň náš Facebook a Linkedin, ať o to nepřijdete. 🙂

Těšíme se na setkání s Vámi. 🙂

Brněnský mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnějším tuzemským strojírenským veletrhem, který každoročně navštíví na několik desítek tisíc návštěvníků. Jak uvádí BVV, minulý rok veletrh navštívilo 75 239 návštěvníků z více než 50 zemí světa, přičemž zhruba 70 % tvořili lidé s významnou rozhodovací pravomocí.

Tento rok se veletrh ponese v duchu nastupujícího Průmyslu 4.0, tudíž návštěvníci budou mít možnost nahlédnout do blížící se průmyslové budoucnosti. Více si o letošním programu můžete přečíst zde.