Ohlédnutí za Mezinárodním strojírenským veletrhem 2016 (MSV | IMT)

Ohlédnutí za Mezinárodním strojírenským veletrhem 2016 (MSV | IMT)

Ohlédnutí za Mezinárodním strojírenským veletrhem 2016 (MSV | IMT) 1024 576 FERMAT Machine Tool

58. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV) v Brně, který se konal v období od 3. do 7. října, je již minulostí. Pokud jste v těchto dnech na brněnské výstaviště zavítali, určitě jste byli ohromeni. Tento rok se zde mělo dle slov pořadatelů představit na 1670 vystavovatelů z nejrůznějších koutů světa, takže se měli návštěvníci skutečně na co těšit.

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) opět v rozkvětu

Letošní ročník patřil mezi největší za uplynulých 5 let. Představilo se zde na 1 670 vystavovatelů z více než 32 zemí světa, přičemž odhadovaná návštěvnost byla okolo 70 až 80 tisíc návštěvníků. Součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV) byly i specializované veletrhy obráběcích a tvářecích strojů (IMT), svařovací techniky (WELDING), plastikářského a gumárenského průmyslu (PLASTEX), technologií pro povrchové úpravy (PROFINTECH) a slévárenství (FOND-EX).

FERMAT Machine Tool na veletrhu

Jak již bylo řečeno, letošní ročník patřil k největším za posledních několik let a jako přední výrobce univerzálních hrotových brusek v České republice jsme si jej nemohli nechat ujít. V pavilonu P věnovanému obráběcím a tvářecím strojům jste nás mohli navštívit na stánku 008, kde byl k vidění i model našeho nejmodernějšího brousicího stroje BHM 50/2000 CNC. Tato univerzální bruska je součástí nové modelové řady BHM a obsahuje celou řadu moderních konstrukčních prvků – např. dvojitý stůl, teflon na vodících plochách nebo plné krytování včetně odsávání mlhoviny z pracovního prostoru. Navíc je možné brusku dovybavit inprocesním měřidlem, které významným způsobem snižuje čas potřebný na výrobu jednotlivých kusů a jejich následnou kontrolu.

Jak bylo na stánku patrné, prvotní ohlasy zákazníků na tuto novou řadu jsou více než pozitivní. 🙂

Rádi bychom tímto poděkovali všem našim partnerům, zákazníkům i návštěvníkům, kteří k nám na stánek zavítali. Věříme, že čas strávený na brněnském výstavišti jste si stejně jako my užili, a že příští rok se na tomto místě opět setkáme. 🙂

Více fotek z MSV | IMT 2016 na našem Facebooku