BONATRANS vlastní již pátou špičkovou brusku FERMAT Machine Tool

BONATRANS vlastní již pátou špičkovou brusku FERMAT Machine Tool

BONATRANS vlastní již pátou špičkovou brusku FERMAT Machine Tool 1024 680 FERMAT Machine Tool

FERMAT Machine Tool dodal další hrotovou brusku přednímu výrobci železničních kol a dvojkolí, společnosti BONATRANS GROUP a.s. Naše brusky se zde těší velké oblibě, protože jde již v pořadí o pátou špičkovou brusku, kterou společnost Bonatrans vlastní a ve své výrobě využívá.

Posledním dodaným strojem do Bonatransu je univerzální hrotová bruska BHC 63/3000 CNC, vybavena řadou speciálního příslušenství. Především se jedná o inprocesní měřidlo TGA 300 od společnosti Balance System, díky kterému je možné během procesu broušení kontrolovat dosažené (aktuální) průměry. Dále je na stroji elektrický koník a pro potřeby firmy Bonatrans byla bruska dodána se širším brousicím kotoučem a speciální filtrační nádrží. U tohoto typu stroje je již samozřejmostí automatické vyvažování brousicího kotouče. Zařízení vyvažuje nástroj po celou dobu broušení. Stroje modelové řady BHC standardně dodáváme s valivým uložením vřetene, které umožňuje využití rozsahu otáček 10 – 50 m/s. To vše v provedení s plnou kapotáží včetně odsávání mlhoviny z pracovního prostoru.

Věříme, že tato špičková hrotová bruska z řady nejnovějších modelů našich obráběcích strojů plně uspokojí potřeby našeho významného obchodního partnera a budeme se i nadále těšit výborné vzájemné spolupráci mezi našimi firmami.