Náš zákazník, náš pán! Dodali jsme další hrotovou brusku BHCR 63/3000 speciálně upravenou na přání zákazníka.

Náš zákazník, náš pán! Dodali jsme další hrotovou brusku speciálně upravenou na přání zákazníka.

1024 682 FERMAT Machine Tool

K našemu významnému českému zákazníkovi poputuje další bruska BHCR v rozměrech 63/3000. Vždy se snažíme maximálně našim zákazníkům vyhovět a postavit brusku přesně podle jejich specifických potřeb. V případě společnosti Bonatrans, u které již brousí šest našich strojů, tomu nebylo jinak.

Specifické osazení stroje BHCR 63/3000

Velmi specifickou a konstrukčně náročnou úpravou prošlo vřeteno brousicího vřeteníku. Standardně vřeteno brusky BHCR osazujeme kotoučem o šířce 100 mm. Vzhledem k tomu, že zákazník potřebuje maximálně zrychlit výrobní proces, vybavili jsme mu brusku kotoučem o šířce 210 mm. Dalším prvkem sloužícím k urychlení a zpřesnění procesu broušení je inprocesní měřidlo, které v průběhu broušení i po jeho ukončení kontroluje dosažené průměry. Výrazně se tak ušetří technologický čas broušení. Dále jsme zákazníkovi vyhověli v požadavku na elektromechanické provedení koníka, který je standardně u této brusky hydraulický.

Samozřejmostí u tohoto typu brousicího stroje je automatické vyvažování brousicího kotouče a plné krytování. Aby v pracovním prostoru nezůstával přebytek mlhoviny, je zakrytovaný stroj vybaven  výkonnějším zařízením na odsávání.

Díky neustále se zvyšujícím požadavkům zákazníků na provedení našich brusek se i my jako výrobci můžeme posouvat dál a jsme velmi rádi za každou takovou příležitost, kdy můžeme zákazníkovi maximálně splnit jeho požadavky. Jsme si jisti, že další naše bruska ve výrobních prostorách společnosti Bonatrans jí skvěle poslouží a opět pomůže zkrátit čas broušení.